Remont silnika - kto?

Luźna dyskusja na różne tematy.

Remont silnika - kto?

Postprzez pietruszka » środa, 21 listopada 2018, 12:45

Cześć,

Słuchajcie mam pytanie, możne znajdzie się osoba z odpowiednią wiedzą i co najważniejsze czasem, żeby ogarnąć reaktor do M50. Generalnie mam podejrzenie o obracających się połówkach wału, nie mogę ustawić zapłonu, jak już się uda motor chwilę pochodzi, potem zapłon się rozjeżdża i wracamy do punktu wyjścia (brakuje już regulacji). Na chwilę obecną mam kolejny wał po regeneracji od dziadka z Iławy, kupione łożyska i uszczelniacze. Uprzedzając komentarze w stylu "zrób sam" - chętnie ale niestety nie dam rady tego ogarnąć, głównie czasowo. Oczywiście chętnie za taką usługę zapłacę. Może znacie kogoś, możecie polecić gdzie się z tym udać? Z góry dzięki !

Re: Remont silnika - kto?

Postprzez Yaro » środa, 21 listopada 2018, 12:53

Kilku kolegów na forum by się znalazło ale pewnie mają ten sam problem co i Ty czyli brak czasu. Ja na Twoim miejscu na początek rozejrzałbym się po okolicy. Jest na forum kilka osób z Wrocławia i może napisz do nich PW. Jeden z forumowiczów (Dariolis) zlecał komuś remonty silnika więc może da Ci jakieś namiary.
Osa M 52 x 3, Osa M 50, Jawa 250, Pannonia TLF de luxe, IFA BK 350, SHL M06 T, Junak M10, SHL M11, Simson SR 2
Yaro
Moderator

Re: Remont silnika - kto?

Postprzez pietruszka » czwartek, 22 listopada 2018, 09:41

Dzięki Yaro, będę szukał może jednak ktoś się trafi :)

Powrót do Offtopic