Witam Forumowiczów

Witam Forumowiczów

Postprzez AleeOla » czwartek, 11 października 2018, 11:31

Witam serdecznie wszystkich,
Jestem tutaj nowa aczkolwiek od dawna śledzę Wasze forum. Jestem pod wrażeniem Waszych os. Nie ukrywam, że sama w ostatnim czasie "rozglądałam się" za osą ale nie jest to takie proste znaleźć coś, jakby to mogło się wydawać. Na chwilę obecną temat osy odłożyłam na bok - do końca br. muszę swój wolny czas poświęcić pracy zawodowej ale nie wykluczam, że po Nowym Roku temat wróci. Czy ewentualnie mogę liczyć na Waszą pomoc jako "specjalistów" w tym zakresie? Pozdrawiam :)
AleeOla

Re: Witam Forumowiczów

Postprzez Yaro » czwartek, 11 października 2018, 12:55

Olu witaj na naszym forum. Ostrzegam, że choroba osiarska jest zaraźliwa i potrafi przechodzić w coraz ostrzejsze stadia. Jeżeli jesteś gotowa na to aby się zarazić pomożemy :).
Osa M 52 x 3, Osa M 50, Jawa 250, Pannonia TLF de luxe, IFA BK 350, SHL M06 T, Junak M10, SHL M11, Simson SR 2
Yaro
Moderator

Re: Witam Forumowiczów

Postprzez zygzak » piątek, 12 października 2018, 10:39

Dzień dobry pani(chyba) Olu.
Oczywiście będziemy pomagać,ale proponuję nie odkładać tematy Osy do końca roku bowiem w tym czasie może coś ciekawego ominąć panią.
Kilka Os+kilkanaście innych peerelowskich motocykli,Cezeta 502 i oczywiście ZZR1200
601192677-Robert
zygzak

Powrót do Powitanie