Jesienne spotkanie

Zaproszenia na zloty i inne imprezy

Re: Jesienne spotkanie

Postprzez ZlotowlOsa » środa, 26 września 2018, 08:46

Jak zwykle z niecierpliwością czekaliśmy na kolejne spotkanie z naszymi przyjaciółmi i jak zwykle się nie zawiedliśmy. Niezbyt sprzyjającą pogodę wynagrodziła nam ciepła atmosfera, gorące i zabawne kąpiele w basenach termalnych oraz świetna organizacja naszego kochanego Roberta, który dbał o nas jak o najbliższą rodzinę :D . Szkoda, że było to już pożegnanie tegorocznego sezonu, gdyż mamy jeszcze wielki niedosyt. Mam nadzieję, że w tym roku jeszcze kilka razy się spotkamy, chociażby bez Osek...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
ZlotowlOsa

Postprzez cylon1 » środa, 26 września 2018, 18:34

Było super. Jednak chciałem dodać , że dochodzenie się nie zakończyło. Nie daje mi to spokoju i znalazłem nową poszlake. Na termach musiał być z nami żwirek :lol:
Warszawa 223 1969r, Fiat 126p 1990r, Osa M52 1964r, 2x motorynka M3 1990, Wsk b3 ex 1971r, Rower Diamond Męski 1947r. TEL. 603853328
cylon1

Postprzez kpt-bomba » środa, 26 września 2018, 18:40

kto schował żwirka pod wodą??
Tomasz Grzegorczyk tel 888197233
15xOsa M50, 12xOSA M52, 27xWFM M06
6xSHL Gazela .Wózek boczny WFM do Osy 2 osobowy (dwoje dzieci ,lub jeden dorosły)
peugeot BIMA de luxe -53r skutr CEZETA 502 63 r.
citroen DS 19- 61r. citroen SM-maserati- 71r.
Triumph Tiger 1050,Suzuki DR350
kpt-bomba

Postprzez tomek_mielno » środa, 26 września 2018, 22:14

Czołem Osiarze! Dajcie już spokój z tym dochodzeniem. Kto ma wątpliwości ten kiep! :D

Panowie, pora rozglądać się za stosownym strojem. W końcu gospodarzem kolejnego spotkania być może będzie Marian, a On już od dawna prezentuje się na Osie w stroju z epoki. Skoro wnuczek Mariana również postanowił kształtować trendy w kwestii stroju to chyba nie mamy wyjścia. Luźno parafrazując: "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Osiarze nie gęsi, iż strój stosowny mają". Czy nazwa LUMPEX jest jeszcze w użyciu? ;)

Podróż rozpoczęła się w ciężkich warunkach. Ulewa i silny wiatr. Aż żal było Osy, nawet przykrytej. Ale nie mieliśmy wątpliwości - trzeba zabrać motocykl ze sobą :) Do Uniejowa dojechaliśmy tuż po północy, ale 'komitet powitalny" i ciepła kolacja oczekiwały na nas. Dziękujemy za przyjęcie.
1.jpg

Mimo słabych prognoz pogody udało nam się jednak zwiedzić okolice Uniejowa.
3.jpg

Osiarze po raz kolejny dali się poznać jako życzliwi koledzy i zręczni mechanicy. Znajdzie się rada na każdy osiarski problem :lol:
4.jpg

Motocykle niezmiennie zachwycają. Fotka stanie się elementem promującym miejsce, w którym mieliśmy okazję spędzić czas. Nawiasem mówiąc - bardzo wygodne domki :!:
5.jpg

Szkoda było wyjeżdżać z myślą, że to ostatnie spotkanie na Osach w bieżącym roku...
6.jpg

Podsumowując... Zygzak to osoba gwarantująca profesjonalizm i właściwe przygotowanie imprezy. Mieliśmy zapewnione przyzwoite lokum, ciekawą trasę, kapitalną rekreację w basenach termalnych, świetną atmosferę, smaczne jedzenie, nocne Polaków rozmowy i inne rzeczy, nad którymi nie będę się już rozwodził. Cieszymy się z obecności kolejnego Osiarza debiutującego na spotkaniu. Chyba nie taki diabeł straszny? ;) Mieliśmy też przyjemność gościć kolegów poznanych w Sarbinowie, właścicieli skuterów Zundapp Bella. Duch w narodzie nie ginie.
Koleżanki i Koledzy, do zobaczenia niebawem w innych okolicznościach przyrody. Andrzejki i Sylwester za pasem.
Z & T

P.S. Powitania są bardzo miłe. Pożegnania też potrafią nieść ze sobą dreszczyk emocji... Wezmę odwet ;) Co ma wisieć nie utonie!
Osa M-52 1963
tomek_mielno

Postprzez JanekOska » czwartek, 27 września 2018, 14:01

Moi drodzy!!!
bo wielu trudach, tułaczce po Polsce i niezliczonej liczby wątpliwości... i mojej skromnej osobie udało się dotrzeć do Uniejowa. No w zasadzie wiem już doskonale z czym to się wiąże i jak to wygląda, stąd myślę, że nie ma takiej siły, która mogła by mnie powstrzymać przed przyjazdem...żadnej siły nie ma:):)
Jadąc do Zygzaka doskonale wiedziałem czego się spodziewać oraz kogo...i takie myśli zawsze przyświecają mi podczas ewentualnych, mających nastąpić wątpliwościach przed wyjazdem.... :D :D
Robercik naprawdę wielkie podziękowania dla Ciebie...ostatecznie ekipa musi być wyjątkowo wyjątkowa, skoro po zeszłorocznym spotkaniu, chciałś także zaprosić nas w swoje progi i ugościć z największą starannością...(podziękowania także dla Uli -> placek rewelacja!!!)

Jeżeli chodzi o żwirka... podzielam uwagę Tomka...byłem blisko ów wydarzenia i żadnego krasnala z nosem w kształcie "cojones" nie widziałem, a wzrok mam niezły :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Strój bomby faktycznie niezwykły...Tomku lumpex u nas odszedł do lamusa, nazywamy go teraz butikiem Zara :P :P :D :D zatem jest nowe wyzwanie, aby do Osy znaleźć odpowiednio ubranego jeźdźca :) :)

Ach byłbym zapomniał...oczywiście wielkie podziękowania dla naszych dwóch amazonek.... trzeba to przyznać...bez Was wspólny stół i posiłki nie wiały by rodzinną atmosferą!! ;) ;)

Bardzo bym nie chciał, żeby był to koniec spotkań w tym roku, stąd posiadając wiedzę o możliwych imprezach, mam nadzieję, że umożliwię innym przyjemność obcowania w moim towarzystwie :lol: :lol:

Finiszując... dzięki piękne wszystkim za spotkanie i do następnego....

Jak mawiał Napoleon: "Żeby prowadzić wojnę potrzeba trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i pieniędzy."
A ja mówię..." Żeby spotkanie Osiarzy było zadowalające potrzeba trzech rzecz: wspaniałych ludzi, rudej i kolanka od Osy!!! :lol: :lol:
• Junak M10 (1959) przejściówka z koszem • SHL M11 (1963) • SHL M11 (1964) • Osa M52 (1965) • WSK M06 B1 (1969) • MZ TS 250 (1974) • Fiat 126P (1992) - szkoda było nie wziąć, lalunia po dziadku • Suzuki Boulevard VZR1800 (2006) •
JanekOska

Postprzez cylon1 » czwartek, 27 września 2018, 18:52

O tak kolanko bylo wyśmienite 8-)
Warszawa 223 1969r, Fiat 126p 1990r, Osa M52 1964r, 2x motorynka M3 1990, Wsk b3 ex 1971r, Rower Diamond Męski 1947r. TEL. 603853328
cylon1

Postprzez MirekOsaM52Gdynia » czwartek, 27 września 2018, 20:50

Również chciałbym podziękować wszystkim spędzonych tych kilku dni w tak doborowym towarzystwie.
Mimo, że ten zlot jeszcze bez OSY to pełniłem rolę wozu technicznego obstawiając tyły aby nikt nie zaginął gdzieś w akcji.
Wypełniona kabina spalinami dwusuwów dawała mi odczucie jak bym jechał na Osie. Komu najbardziej dymiła maszyna to tylko ja wiem ale nie powiem 8-) .
Zygzak pobyt w termach czyli wisienka na torcie po całym dniu była ukojeniem dla mojego kręgosłupa tego mi trzeba było.
W przyszłym roku zaprezentuję swoją "SzeryLady" i również będę nabijał kilometry razem z wami.
P.S.
Mam nadzieję, że karkówka w piwie nikomu nie zaszkodziła a koledze Mirkowi z Warszawy udało się odtworzyć przepis.

Jeszcze raz dzięki za weekend pełen emocji.
MirekOsaM52Gdynia

Postprzez zygzak » niedziela, 30 września 2018, 21:34

Miną tydzień od naszego spotkania i ochłonąwszy z wrażeń mogę powiedzieć że więzy przyjacielskie się zacieśniają.Dziękuję za ciepłe słowa,za wyrozumiałość ale przede wszystkim dziękuję że przyjechaliście i ten weekend mogliśmy spędzić razem.Dziękuję właścicielom Leśnej Przystani za wynajem domków w na korzystnych warunkach oraz mojej siostrze Uli za pomoc kulinarną.
Nie wiadoma czy w przyszłym roku taka impreza się odbędzie,mam już kilka pomysłów ale wszystko zależy od Was.
Dziękuję i pozdrawiam Zygzak.
Kilka Os+kilkanaście innych peerelowskich motocykli,Cezeta 502 i oczywiście ZZR1200
601192677-Robert
zygzak

Postprzez Yaro » poniedziałek, 1 października 2018, 10:32

Jak to niewiadomo czy się odbędzie? Chyba się nie obraziłeś przez tego co "kłusował" w Twoim "rejonie łowieckim"? :D
Osa M 52 x 3, Osa M 50, Jawa 250, Pannonia TLF de luxe, IFA BK 350, SHL M06 T, Junak M10, SHL M11, Simson SR 2
Yaro
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Zloty